Ηττα στις λεπτομέρειες για το βόλεϋ των Αστεριών Αχαΐας

Γράφτηκε από Westcity Team

Ήττα στο ται μπρεικ για τις Παγκορασίδες των Αστεριών Αχαΐας με σκορ 2-3 από τον Απόλλων ΠΑΤΡΩΝ.

Στις λεπτομέρειες χάθηκε το παιχνίδι για τις Παγκορασίδες των Αστεριών σε ένα παιχνίδι που κράτησε σχεδόν 2 ώρες,  Το παιχνίδι πήγαινε πόντο πόντο από το πρώτο σετ και αποζημίωσε τον κόσμο που βρέθηκε στο Κλειστό το μεσημέρι της Κυριακής.

Κάποια λάθη μας κόστισαν την νίκη πάνω στα οποία θα συνεχίσουμε να δουλεύουμε και να επιμένουμε για να γίνουμε καλύτεροι μέσα από τις προπονήσεις τόνισε ο τεχνικός των Αστεριών, Παναγιώτης Έρδας.