2στα2 για τον Πανμοβριακό, ήττα από Παραλία για Λιμνοχώρι, με Πήγασο η Δόξα Νιφ.

Ο Πανμοβριακός δεν αντιμετώπισε προβλήματα στα Ζαρουχλέικα και ξεπέρασε με άνεση τον σκόπελο της νεανικής Αναγέννησης Πατρών με 6-2.

Η Αναγέννηση προηγήθηκε στο 7΄, αλλά ο Πανμοβριακός έκλεισε το ημίχρονο μπροστά στο σκορ με 4-1 και ακολούθησαν άλλα 2 τέρματα στην επανάληψη. Τα γκολ της ομάδας των Παπουτσή και Κωνσταντινόπουλου σημείωσαν οι Οικονομόπουλος (2), Παναγιωτόπουλος, Νιφορόπουλος, Λιάκος και Γκέκα.

Το Λιμνοχώρι δεν κατάφερε να διπλασιάσει τις νίκες της και στο 2ο σερί εντός έδρας παιχνίδι της ηττήθηκε από την Δόξα Παραλίας με 1-0. Το γκολ που έκρινε την αναμέτρηση πέτυχε ο Σπανός στο 62΄.

Την Κυριακή στις 16:30 η Δόξα Νιφορείκων υποδέχεται τον Πήγασο Μπεγουλακίου και θα παλέψει για το τρίποντο, προερχόμενη από ήττα στο 94΄(1-0) στην πρεμιέρα στην έδρα του Ατρόμητου Πατρών.