Η ΕΠΣ Αχαϊας ανακοίνωσε χθες τους διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου στην Α’ Κατηγορία, την Β’ Κατηγορία και την Γ’ Κατηγορία.
Αναλυτικά οι διαιτητές:
Αγώνες του Σαββάτου 05-03-2016
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
Α’ Κατηγορία-23η | 15:30 | Ροδιάς | Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου-Αναγέννηση Ψαθόπυργου | ΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
Α’ Κατηγορία-23η | 15:30 | Βραχνεΐκων | Διαγόρας Βραχνεΐκων-Πανμοβριακός Ριόλου | ΜΑΚΡΥΠΟΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
Α’ Κατηγορία-23η | 15:30 | Άνω Αλισσού | Λέων Α. Αλισσού-Αχαΐκή | ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ |
Α’ Κατηγορία-23η | 15:30 | Θύελλας (Χόρτο) | Θύελλα Πατρών-Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου | ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
Α’ Κατηγορία-23η | 15:30 | Ντα Λουζ Οβρυάς | Άρης Πατρών-Δόξα Παραλίας | ΝΤΑΒΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ |
Α’ Κατηγορία-23η | 15:30 | Ζαρουχλεΐκων | Αναγέννηση Πατρών-Πήγασος Μπεγουλακίου | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
Α’ Κατηγορία-23η | 15:30 | Σαγεΐκων | Εθνικός Σαγεΐκων-Ακράτα | ΤΖΟΥΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ |
Α’ Κατηγορία-23η | 15:30 | Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) | Κεραυνός Αγίου Βασιλείου-Ατρόμητος Πατρών | ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
Β’ κατηγορία – 1ος Όμιλος-22η | 15:30 | ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας | Παναχαϊκός-Απόλλων Βίδοβας | ΚΑΜΖΟΛΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ |
Β’ κατηγορία – 1ος Όμιλος-22η | 15:30 | Λιμνοχωρίου | Λιμνοχώρι-Ολυμπιακός Πατρών | ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
Β’ κατηγορία – 1ος Όμιλος-22η | 15:30 | Οβρυάς | Φωστήρ Οβρυάς-Άρης Κάτω Αχαΐας | Δεν έχει οριστεί |
Β’ κατηγορία – 1ος Όμιλος-22η | 16:00 | Μαζαρακίου | Κεραυνός Μιτόπολης-Δόξα Χαλανδρίτσας | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
Β’ κατηγορία – 2ος Όμιλος-22η | 15:30 | Ρίου | Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)-Αχιλλέας Καμαρών | ΒΑΒΙΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ |
Β’ κατηγορία – 2ος Όμιλος-22η | 15:30 | Αβύθου | Αναγέννηση-Αίας Συμπολ.-Μέγας Δικέφαλος | ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ |
Β’ κατηγορία – 2ος Όμιλος-22η | 15:30 | Νίκης Προαστίου | Δαβουρλής K. 92-Νίκη Προαστείου | ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
Γ’ κατηγορία – 1ος Όμιλος-21η | 15:30 | Ισώματος | Πείρος Ισώματος-Άτλας Α.Σ. | ΠΑΠΑΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ |
Γ’ κατηγορία – 3ος Όμιλος-21η | 15:30 | Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) | Καλλιθέα-Αχαϊκός | ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ |
Γ’ κατηγορία – 4ος Όμιλος-21η | 15:30 | Πλαστήρα | Δάφνες Αιγιαλείας-Άρης Κουνινάς | ΖΑΡΚΑΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
Γ’ κατηγορία – 4ος Όμιλος-21η | 15:30 | Καμαρών | Ζήρια-ΤΑΔ’93-Φοίνικας Σαλμενίκου | ΤΙΜΟΛΕΩΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
Αγώνες της Κυριακής 06-03-2016
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
Β’ κατηγορία – 1ος Όμιλος-22η | 12:30 | Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) | Δίας-Αστέρας Τσουκαλεΐκων | ΜΑΚΡΥΠΟΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
Β’ κατηγορία – 1ος Όμιλος-22η | 15:30 | Ντα Λουζ Οβρυάς | Θέα-Απόλλων Εγλυκάδος | ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ |
Β’ κατηγορία – 1ος Όμιλος-22η | 15:30 | Σταυροδρομίου | Τριταϊκός-Φαραικός | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
Β’ κατηγορία – 1ος Όμιλος-22η | 16:00 | Άρλας | Άρλα-Αστέρας Μιντιλογλίου | ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
Β’ κατηγορία – 2ος Όμιλος-22η | 12:30 | Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) | Ποσειδών Πάτρας-Καλάβρυτα | ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
Β’ κατηγορία – 2ος Όμιλος-22η | 15:30 | Ζαρουχλεΐκων | Πολύτεκνος-Πάτρα 2005 A.E. | ΤΖΟΥΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ |
Β’ κατηγορία – 2ος Όμιλος-22η | 15:30 | Ροδιάς | Δόξα Ελαιώνος-Αετός Πατρών | ΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
Β’ κατηγορία – 2ος Όμιλος-22η | 15:30 | Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) | Αχαιός Σαραβαλίου-Α.Ο. Πάτραι 2008 | ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ |
Γ’ κατηγορία – 1ος Όμιλος-21η | 15:30 | Βραχνεΐκων | Καμίνια-Σταροχώρι | ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ |
Γ’ κατηγορία – 1ος Όμιλος-21η | 15:30 | Λακκόπετρας | Ικαρος Λακκόπετρας-ΑΕ Ροϊτίκων | ΤΣΟΥΓΚΡΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ |
Γ’ κατηγορία – 1ος Όμιλος-21η | 15:30 | Πέττα | Δόξα Πεττα-Αίολος Κάτω Αλισσού | ΠΑΠΑΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ |
Γ’ κατηγορία – 1ος Όμιλος-21η | 15:30 | Κρίνου | Κρίνος-Ατρόμητος Λάππα 2015 | ΚΑΜΖΟΛΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ |
Γ’ κατηγορία – 2ος Όμιλος-22η | 10:00 | Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) | Αχιλλέας Οβρυάς-Φλόγα Κάτω Καστριτσίου | ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ |
Γ’ κατηγορία – 2ος Όμιλος-22η | 12:30 | Ρίου | Άνω Καστρίτσι-Αυτόνομη Π.Ο. | ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
Γ’ κατηγορία – 2ος Όμιλος-22η | 15:30 | Ρίου | Αετός Ρίου-Ηρακλής Πατρών | ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ |
Γ’ κατηγορία – 2ος Όμιλος-22η | 15:30 | Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) | Δρέπανο-Πάτραι Α.Π.Σ. | ΤΙΜΟΛΕΩΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
Γ’ κατηγορία – 2ος Όμιλος-22η | 15:30 | Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) | Ρωμανός-Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων | ΤΣΙΡΙΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ |
Γ’ κατηγορία – 3ος Όμιλος-21η | 10:00 | Ζαρουχλεΐκων | Γαλήνη-Πυρσός Πατρών | ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ |
Γ’ κατηγορία – 3ος Όμιλος-21η | 12:30 | ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας | Α.Ε. Αρόης-Παναχαΐς | ΑΣΠΡΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
Γ’ κατηγορία – 3ος Όμιλος-21η | 12:30 | Ζαρουχλεΐκων | Ψηλαλώνια-Ζαβλάνι ΑΠΣ | ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ |
Γ’ κατηγορία – 3ος Όμιλος-21η | 15:30 | ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας | Δόξα Πατρών-Πετεινοί | ΣΑΦΑΡΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ |
Γ’ κατηγορία – 4ος Όμιλος-21η | 12:30 | Ροδιάς | Δήμος Διακοπτού Α.Ο.-Αβύθου Α,Ο. | ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
Γ’ κατηγορία – 4ος Όμιλος-21η | 12:30 | Νικολεΐκων | Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού-Θύελλα Αιγείρας | ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
Γ’ κατηγορία – 4ος Όμιλος-21η | 15:30 | Σκεπαστού | Σκεπαστό-Σπάρτακος | ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
Γ’ κατηγορία – 4ος Όμιλος-21η | 15:30 | Δημητροπουλου | Κεραυνός Σελιανιτίκων-Φλόγα Ρόδιας | ΤΡΑΓΟΥΛΙΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ |
Γ’ κατηγορία – 4ος Όμιλος-21η | 16:00 | Νίκης Προαστίου | Αργυρά Πατρών-Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου | ΤΣΟΥΤΣΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ |