Photos Αθλητισμός

Με επιτυχία το τουρνουά 3on3 του ΑΟ Δύμης 07 (φώτο)

Γράφτηκε από Westcity Team

Με επιτυχία ολοκληρώθηκε το Τουρνουά 3 εναντίον 3 …

του ΑΟ Δύμης 07 για το 2016 . Από τις 17 ομάδες που συμμετείχαν οι ΑΓΚΑΖΕ ,οι DYMH ROCKETS, οι ΑΜΠΑΛΟΙ και οι CARTOONS προκρίθηκαν την δεύτερη ημέρα στην τελική τετράδα. Οι ΑΜΠΑΛΟΙ διασταύρωσαν τα ξίφη τους με τους CARTOONS και κατάφεραν να κερδίσουν την 3 θέση και το χάλκινο μετάλλιο. Οι ΑΓΚΑΖΕ στον μεγάλο τελικό ηττήθηκαν από τους Πρωταθλητές 2016 DYMHS ROCKETS και κέρδισαν το ασημένιο μετάλλιο.

Η διοργάνωση ήταν άρτια με διαιτησία από την ΕΣΚΑ-Η. Η ψυχαγωγία ήταν κύριο χαρακτηριστικό του Τουρνουά.

Το Westcity.gr ήταν παρών σε όλη την διοργάνωση και συμμετείχε στο τουρνουά με δική του ομάδα.  Ευχαριστούμε τους αθλητές, Αλέξανδρο Λυκούδη, Δημήτρη Στάνκοβιτς , Γιώργο Σέρμπο , Ντίνο Σολωμό, που αγωνίστηκαν για λογαριασμό του westcity.gr .

Δείτε τις πρώτες φωτογραφίες ( θα ακολουθήσει αναλυτικό φωτορεπορτάζ στη σελίδα του westcity.gr στο facebook)